Manager czyli kto? (szkolenie dwudniowe)

Większość z nas dąży w swojej karierze do zarządzania ludźmi. Jest to z całą pewnością inspirujące zadanie i … niezwykle trudne, bo najtrudniejsza jest praca z ludźmi.

Drogi prowadzące do celu, czyli stania się świadomym managerem są różne: możesz eksperymentować sam od początku do końca lub możesz skorzystać z doświadczeń innych i połączyć je z własnymi. Oczywiście wszystko musisz przećwiczyć i sprawdzić, ale … w grupie, z doświadczony trenerem i ekspertem w swojej dziedzinie możesz być bardziej skuteczny.

Pracy z ludźmi nie nauczysz się z książek, to doświadczenie musisz zdobyć sam, a my będziemy Cię w tym wspierać. Proponujemy Ci szereg ćwiczeń, w których sam sprawdzisz kiedy dobrze jest przewodzić, a kiedy oddać inicjatywę innym, jak prowadzić grupę i poszczególne jednostki, żeby Cię słuchali. Jak się przygotować gdy pojawia się konflikt.

Dla kogo jest ten warsztat: dla managerów i specjalistów którzy chcą wiedzieć więcej

Co wyniesiesz ze szkolenia:

• udoskonalisz umiejętność zadawania właściwych pytań odnośnie siebie i współpracowników,
  • doprecyzujesz: czy wiesz z kim chcesz pracować i dlaczego,
  • dowiesz się jak zatrudniać najlepszych i jak nimi następnie kierować,
  • praktyczne wskazówki – wszystko sprawdzisz i dostaniesz ściągę :),
  • zdobędziesz teoretyczną podbudowę.

Zakres tematyczny warsztatu:

• jaki manager, jaki leader– o co chodzi?
  • DNA firmy i managera
  • budowanie zespołu
  • typy osobowości: typologia Junga, Wielka Piątka (badania różnic : Extended DISC, FACET5 Kwestionariusz Osobowości Hogana, MBTI, First, talenty Gallup, MindSona)
  • rekrutacje – dla kogo?
  • emocje i przekonania w pracy
  • wyuczona bezradność
  • style wyjaśniania
  • podstawy komunikacji (trójkąt Karpamnaa, von Thune)
  • wywieranie wpływu
  • zarządzanie przez cele (MBO)
  • na skróty: użyteczne narzędzia

+ case studies + gry przez 2 dni* + posumowanie + bibliografia!

*proponujemy założenie wygodnego obuwia i niekrępującej ruchów odzieży

Zapewniamy:

• gry + case studies + teoria + literatura + praktyczne narzędzia,
  • gwarancja terminu,
  • komfortowe warunki pracy,
  • prezentacje dostarczone na tabletach,
  • grupy do 12 osób,
  • przerwy kawowe + przerwa na lunch,
  • 10% rabatu na kolejne szkolenia.

*to szkolenie oferujemy również w języku angielskim i francuskim*

Cena szkolenia (szkolenie dwudniowe): 1690 zł za osobę*

Uwaga: proponujemy również możliwość pozyskania nawet 80% dofinansowania na szkolenie, zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów!

Zapytaj o szkolenie:

* wszystkie ceny podane na stronie są cenami netto i jednocześnie stanowią kwotę brutto (nasze szkolenia są zwolnione z VAT)